Zářijové prodejní akce výrobků Rukama Nohama

Září je jako stvořené pro regionální trhy a venkovní oslavy všeho druhu. Rádi bychom vás tímto pozvali na zářijové akce, kterých se účastníme. Můžete si k nám přijít prohlédnout nejnovější výrobky, ochutnat naše zdravé ovesné sušenky a třeba se i dozvědět, co se u nás aktuálně připravuje a tvoří. 

Již v sobotu 10. září budeme mít svůj prodejní stánek na Dobříši, a to v rámci akce Zažít město jinak, kterou pořádá město Dobříš. Na této akci chceme návštěvníkům ukázat, jakým způsobem funguje sítotisk. Zájemci tak budou mít možnost zakoupit si u nás nejen textilní výrobek dle svého výběru, ale také si tisk vyzkoušet. Věříme, že se nám společně podaří vytvořit celou řadu originálních výrobků, které budou svým majitelům přinášet radost. 

Ve čtvrtek 15. září se vydáme až do Prahy, kde bude na Náměstí Míru probíhat akce nazvaná Jarmark u Ludmily. Jedná se o každoroční událost, jejímž cílem je informovat širokou veřejnost o možnostech využívání sociálně zdravotních služeb. Kromě prodejní výstavy výrobků z chráněných dílen si zde můžete užít i bohatý doprovodný program. 

V sobotu 17. září nás můžete potkat v areálu Podbrdského muzea v Rožmitále pod Třemšínem na akci Podbrdský farmářský řemeslný trh. Kromě výrobků si zde v rámci tvořivých dílen budete moci vyzkoušet něco málo z řemeslné výroby a potěšit se hudebním doprovodným programem. 

O víkendu 24. a 25. září pak budeme přítomni na Slavnostech města Hořovice, a to pod záštitou doprovodného programu, nazvaného Představme se. Setkání poskytovatelů sociálních služeb. Výrobky a informace o nás budou vystaveny ve Společenském domě v Hořovicích. Těšíme se na setkání s vámi.